HTMX (1.4.0-beta4) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Add block
my: block တစ်ခုထပ်ပေါင်းရန်

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Configure block
my: Block ကို ပြင်ဆင်ရန်

en: Administration theme
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း လုပ်ငန်းများတွင် သုံးမည့် theme

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
