HTMX (1.4.0-beta4) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Category
sq: Kategoria

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Block
sq: Bllokuar

en: Add block
sq: Shto një bllok

en: From
sq: Nga

en: Throttle
sq: Valvola

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Configure block
sq: Konfiguro bllokun

en: Administration theme
sq: Tema e administrimit

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo
