HTMX (1.4.0) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Category
ca: Categoria

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Label
ca: Etiqueta

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Block
ca: Bloc

en: Add block
ca: Afegeix un bloc

en: From
ca: De

en: Throttle
ca: Regula

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Advanced
ca: Avançat

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Delay
ca: Retard

en: Configure block
ca: Configura el bloc

en: Plugin
ca: Connector

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Administration theme
ca: Tema d'administració

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Pagination
ca: Paginació

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
ca: Quan el valor del filtre <em>NO</em> es troba a la URL

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
ca: Quan el valor del filtre <em>ES</em> troba a la URL o es proporciona un valor predeterminat

en: Enter 0 for no limit.
ca: Introduïu 0 per no establir cap límit.

en: A unique name for this block instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
ca: Un nom únic per aquesta instància de bloc. Ha de ser alfanumèric i separat per guions baixos.

en: Filter by block name
ca: Filtra per nom de bloc

en: Enter a part of the block name to filter by.
ca: Introduïu part del nom del bloc a filtrar.

en: Visibility Conditions
ca: Condicions de visibilitat

en: Visibility Condition
ca: Condició de visibilitat

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades

en: The contextual filter values are provided by the URL.
ca: Els valors del filtre contextual són proporcionats per l'URL.

en: No blocks available.
ca: No hi ha blocs disponibles.

en: Yes (admin path)
ca: Sí (camí d'administració)

en: Use the administration theme when rendering this display.
ca: Utilitza el tema d'administració quan es mostra aquesta presentació.

en: Use the administration theme
ca: Utilitza el tema d'administració

en: Paths starting with "@admin" always use the administration theme.
ca: Els camins que comencen amb "@admin" sempre utilitzen el tema d'administració.
