HTMX (1.4.3) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Category
jv: Kategori

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Label
jv: Judul

en: Block
jv: Blok

en: Add block
jv: Tambah blok

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Advanced
jv: Mahir

en: Configure block
jv: Konfigurasi Blok

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Administration theme
jv: Administrasi téma

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké
