HTMX (1.4.3) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Category
ps: ټولی

en: ID
ps: پېژند

en: Block
ps: غونډ

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Filter
ps: چاڼ

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Plugin
ps: لګون

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Target
ps: موخه

en: Administration theme
ps: ویینه پازوالنه

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه
