HTMX (1.4.3) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
