HTMX (1.4.3) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Category
sl: Kategorija

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Label
sl: Oznaka

en: Block
sl: Blok

en: Add block
sl: Dodaj blok

en: From
sl: Od

en: Throttle
sl: Zaduši

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Administration theme
sl: Tema za upravljanje

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
