HTMX (1.4.3) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Add block
ug: تارماق رايون قۇرۇش

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Configure block
ug: تارماق رايوننى تەڭشەش

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Administration theme
ug: سېستىما باشقۇرۇش بېتى ئۇسلۇبى

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
