HTMX (1.5.0-beta1) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Category
nn: Kategori

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Label
nn: Etikett

en: Event
nn: Hending

en: Block
nn: Blokk

en: Add block
nn: Lag blokk

en: From
nn: Frå

en: Throttle
nn: Begrensing

en: Roles
nn: Roller

en: Filter
nn: Filtrer

en: Configure block
nn: Blokkinnstillingar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Administration theme
nn: Utsjånadsmal for administreringssider

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram
