HTMX (1.5.0) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Category
af: Kategorie

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Block
af: Blok

en: Add block
af: Voeg blok by

en: From
af: Van

en: Throttle
af: Smoor

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: Configure block
af: Verstel blok

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort
