HTMX (1.5.0) - en to az translation catalogue (44 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Category
az: Kateqoriya

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: ID
az: İD

en: Block
az: Blok

en: Add block
az: Blok əlavə et

en: From
az: Kimdən

en: Throttle
az: Drossel

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Advanced
az: Əlavə

en: Provider
az: Provayder

en: Configure block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Target
az: Hədəf

en: Administration theme
az: Administrator mövzusu

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
az: Filtr dəyəri URL-də <em>YOX</em> olduqda

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
az: URL-də filtr dəyəri <em>IS</em> və ya defolt təmin edildikdə

en: Enter 0 for no limit.
az: Limitsiz 0 daxil edin.

en: A unique name for this block instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
az: Bu blok nümunəsi üçün unikal ad. Alfa-rəqəm olmalı və alt xətt ayrılmalıdır.

en: Filter by block name
az: Blok adına görə süzün

en: Enter a part of the block name to filter by.
az: Filtrləmək üçün blok adının bir hissəsini daxil edin.

en: Visibility Conditions
az: Görünmə Şərtləri

en: Visibility Condition
az: Görünmə Şərti

en: Show for the listed pages
az: Siyahıda göstərilən səhifələr üçün göstərin

en: Hide for the listed pages
az: Siyahıda göstərilən səhifələr üçün gizlədin

en: The contextual filter values are provided by the URL.
az: Kontekstual filtr dəyərləri URL tərəfindən təmin edilir.

en: No blocks available.
az: Əlçatan blok yoxdur.
