HTMX (1.5.0) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Category
et: Kategooria

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Label
et: Nimetus

en: Event
et: Sündmus

en: Block
et: Plokk

en: Add block
et: Lisa plokk

en: From
et: Kellelt

en: Throttle
et: Ventiil

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: Advanced
et: Täpsem

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Target
et: Siht

en: Administration theme
et: Haldusliidese kujundusmall

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
et: Kui filtri väärtus <em>EI SISALDU</em>URL-is

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
et: Kui filtri väärtus <em>SISALDUB</em> URL-is või on rakendatud vaikeväärtust

en: Enter 0 for no limit.
et: Sisesta 0 piirangu tühistamise jaoks.

en: A unique name for this block instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
et: Unikaalne nimetus selle ploki jaoks. See peab koosnema tähtedest ja numbritest ning eraldatud alakriipsuga.

en: Filter by block name
et: Filtreeri ploki nime järgi

en: Enter a part of the block name to filter by.
et: Sisesta filtreerimiseks osa ploki nimest.

en: Visibility Conditions
et: Nähtavuse Tingimused

en: Visibility Condition
et: Nähtavuse Tingimus

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel

en: No blocks available.
et: Plokke pole saadaval.
