HTMX (1.5.1) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Label
ka: სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Add block
ka: ბლოკის დამატება

en: From
ka: ვისგან

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Configure block
ka: ბლოკის კონფიგურირება

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება
