HTMX (1.5.1) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Category
pl: Kategoria

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Label
pl: Etykieta

en: Event
pl: Termin

en: Block
pl: Blok

en: Add block
pl: Dodaj blok

en: From
pl: Od

en: Throttle
pl: Zapobieganie przeciążeniu

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Filter
pl: Filtr

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Configure block
pl: Konfiguracja bloku

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Next page
pl: Następna strona

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Target
pl: Cel

en: Administration theme
pl: Skórka administracyjna

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
pl: Kiedy wartość filtra jest <em>NIEOBECNA</em> w adresie

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
pl: Kiedy wartość filtra jest <em>OBECNA</em> w adresie lub gdy dostarczono domyślną wartość

en: Enter 0 for no limit.
pl: Podaj 0, aby nie ograniczać

en: A unique name for this block instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
pl: Unikalna nazwa tego egzemplarza bloku. Może zawierać jedynie znaki alfanumeryczne i podkreślenia.

en: Filter by block name
pl: Filtruj według nazwy bloku

en: Enter a part of the block name to filter by.
pl: Wprowadź część nazwy bloku aby według niej filtrować.

en: Visibility Conditions
pl: Warunki widoczności

en: Visibility Condition
pl: Warunek widoczności

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach

en: The contextual filter values are provided by the URL.
pl: Wartości filtra kontekstowego są przekazywane przez URL.

en: No blocks available.
pl: Brak dostępnych bloków.
