HTMX (1.5.1) - en to ur translation catalogue (25 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Category
ur: زمرہ

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Block
ur: بلاک

en: Add block
ur: بلاک کا اضافہ کریں

en: Throttle
ur: تھروٹل

en: Roles
ur: رولز

en: Filter
ur: فلٹر

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Configure block
ur: بلاک کو مرتب کریں

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
