HTMX (1.5.2) - en to ms translation catalogue (24 entries)

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: Category
ms: Kategori

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Block
ms: Blok

en: Add block
ms: Tambah blok

en: From
ms: Daripada

en: Throttle
ms: Pendikit

en: Visibility
ms: Darjah penglihatan

en: Roles
ms: Peranan

en: Filter
ms: Tapis

en: Configure block
ms: Mengkonfigurasi blok

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Administration theme
ms: Tema pengurusan

en: Save and continue
ms: Simpan dan teruskan

en: Items per page
ms: Item per halaman
