HTMX (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Category
lv: Kategorija

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Label
lv: Etiķete

en: Event
lv: Notikums

en: Block
lv: Bloks

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: From
lv: No

en: Throttle
lv: Drosele

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Target
lv: Mērķis

en: Administration theme
lv: Administrēšanas tēma

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
lv: Kad filtra vērtība <em>NAV</em> adresē (URL)

en: Yes (admin path)
lv: Jā (administratora ceļš)
