HTMX Extras (1.0.4) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: Display
ar: العرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Block
ar: صندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: next
ar: التالي

en: General
ar: عام

en: Full
ar: كامل

en: Loading
ar: جاري التحميل

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Mini
ar: صغير

en: Item ID
ar: معرف العنصر
