HTMX Extras (1.0.4) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Display
az: Monitor

en: ID
az: İD

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: General
az: Əsas

en: Full
az: Tam

en: Pager
az: Peycer

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -
