HTMX Extras (1.0.4) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Display
bg: Дисплей

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: next
bg: Следваща

en: General
bg: Общи

en: previous
bg: Предишна

en: Loading
bg: Зареждане
