HTMX Extras (1.0.4) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Block
da: Blok

en: View type
da: Visningstype

en: Page
da: Side

en: next
da: næste

en: General
da: Generelt

en: Full
da: Fuld

en: previous
da: forrige

en: Facets
da: Facetter

en: Loading
da: Indlæser

en: Machine name
da: Internt navn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Item ID
da: Element-ID

en: "@view" views block
da: "@view" vis blok
