HTMX Extras (1.0.4) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Full
eo: Kompleta

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo
