HTMX Extras (1.0.4) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Display
eu: Bistaratu

en: ID
eu: IDa

en: Block
eu: Blokea

en: View type
eu: Bista mota

en: Page
eu: Orria

en: next
eu: hurrengoa

en: General
eu: Orokorra

en: Full
eu: Osoa

en: previous
eu: aurrekoa

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
