HTMX Extras (1.0.4) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: Display
fa: نمایش

en: ID
fa: شناسه

en: Block
fa: بلوک

en: View type
fa: نوع نما

en: Page
fa: صفحه

en: next
fa: بعدی

en: General
fa: عمومی

en: Full
fa: کامل

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Mini
fa: کوچک

en: Item ID
fa: شناسه آیتم
