HTMX Extras (1.0.4) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: View
is: Vís

en: Path
is: Leið

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Machine name
is: Maskinnavn
