HTMX Extras (1.0.4) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Display
he: תצוגה

en: Block
he: בלוק

en: View type
he: סוג ההיבט

en: Page
he: דף

en: next
he: הבא

en: General
he: כללי

en: Full
he: מלא

en: previous
he: קודם

en: Loading
he: בטעינה

en: Pager
he: דפדוף

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Mini
he: מיני
