HTMX Extras (1.0.4) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: Display
is: Sýna

en: ID
is: Kenni

en: Block
is: Blokk

en: View type
is: Tegund sýnar

en: Page
is: Síða

en: General
is: Almennt

en: previous
is: fyrri

en: Loading
is: Hleð

en: - Select -
is: - Velja -
