HTMX Extras (1.0.4) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: next
ka: შემდეგი

en: General
ka: ზოგადი

en: Full
ka: სრული

en: Loading
ka: იტვირთება
