HTMX Extras (1.0.4) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Display
lv: Ekrāns

en: Block
lv: Bloks

en: View type
lv: Skata veids

en: Page
lv: Lapa

en: next
lv: nākamais

en: General
lv: Galvenie

en: Full
lv: Pilns

en: Facets
lv: Faseti

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
