HTMX Extras (1.0.4) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Display
mn: Харуулах

en: Block
mn: Хавтан

en: View type
mn: Харагдацын төрөл

en: Page
mn: Хуудас

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
