HTMX Extras (1.0.4) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: Display
mr: दाखवा

en: ID
mr: आय डी

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: General
mr: साधारण
