HTMX Extras (1.0.4) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Path
ro: Cale

en: Display
ro: Afișaj

en: Block
ro: Bloc

en: View type
ro: Tipul vizualizării

en: Page
ro: Pagina

en: next
ro: următorul

en: Full
ro: Complet

en: Loading
ro: Se încarcă

en: Pager
ro: Paginator

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Item ID
ro: ID-ul elementului

en: Load more
ro: Încărcați mai mult
