HTMX Extras (1.0.4) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Path
ru: Путь

en: Display
ru: Отображение

en: Block
ru: Блок

en: View type
ru: Тип представления

en: Page
ru: Страница

en: next
ru: вперёд

en: General
ru: Общий

en: Full
ru: Полный

en: previous
ru: предыдущий

en: Facets
ru: Фасеты

en: Loading
ru: Загрузка

en: Pager
ru: Постраничный навигатор

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Mini
ru: Мини

en: Item ID
ru: ID элемента

en: Item URL
ru: URL Записи

en: Load more
ru: Показать больше

en: "@view" views block
ru: блок представления "@view"
