HTMX Extras (1.0.4) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Path
ta: பாதை

en: Display
ta: காட்சி

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: next
ta: அடுத்தது

en: General
ta: பொது

en: Full
ta: முழு

en: Loading
ta: ஏற்றுகிறது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Mini
ta: சிறிய

en: Item ID
ta: பொருள் ID
