HTMX Extras (1.0.5) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: next
af: volgende

en: previous
af: vorige

en: Mini
af: Klein
