HTMX Extras (1.0.5) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Display
be: Паказ

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: General
be: Агульны

en: Loading
be: Загружаецца

en: Pager
be: Гартальнік

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -
