HTMX Extras (1.0.5) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Mini
bo: ཆུང་བ

en: Item ID
bo: ནང་ཚན་གྱི་ཨང་རྟགས
