HTMX Extras (1.0.5) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: next
el: επόμενο

en: General
el: Γενικά

en: Full
el: Πλήρες

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Mini
el: Μικρό

en: Item ID
el: ID αντικειμένου
