HTMX Extras (1.0.5) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Display
et: Kuva

en: Block
et: Plokk

en: View type
et: Kuva liik

en: Page
et: Lehekülg

en: next
et: järgmine

en: General
et: Üldine

en: Full
et: Täielik

en: Loading
et: Laadimine

en: Pager
et: Lehitseja

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Item ID
et: Elemendi ID
