HTMX Extras (1.0.5) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Display
fi: Näyttö

en: Block
fi: Lohko

en: View type
fi: Näkymän tyyppi

en: Page
fi: Sivu

en: next
fi: seuraava

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Full
fi: Kokonainen

en: Loading
fi: Ladataan

en: Pager
fi: Sivutus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Item ID
fi: Artikkelin ID

en: Item URL
fi: Artikkelin verkko-osoite
