HTMX Extras (1.0.5) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Loading
hy: Բեռնում

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
