HTMX Extras (1.0.5) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
