HTMX Extras (1.0.5) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: General
ku: گشتی

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
