HTMX Extras (1.0.5) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Path
ml: വഴി

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
