HTMX Extras (1.0.5) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
