HTMX Extras (1.0.5) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: ID
ne: परिचय

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
