HTMX Extras (1.0.5) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Display
nl: Weergeven

en: Block
nl: Blok

en: View type
nl: View-type

en: Page
nl: Pagina

en: next
nl: volgende

en: General
nl: Algemeen

en: Full
nl: Volledig

en: previous
nl: vorige

en: Facets
nl: Facetten

en: Loading
nl: Laden

en: Pager
nl: Paginering

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Item ID
nl: Item-ID

en: Item URL
nl: Item-URL

en: "@view" views block
nl: '@view' overzichtsblok
