HTMX Extras (1.0.5) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Block
pl: Blok

en: View type
pl: Typ widoku

en: Page
pl: Strona

en: next
pl: nast.

en: General
pl: Ogólne

en: Full
pl: Pełny

en: previous
pl: poprzedni

en: Facets
pl: Fasety

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Item ID
pl: ID elementu

en: Item URL
pl: Adres URL elementu
