HTMX Extras (1.0.5) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Display
sl: Prikaz

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: General
sl: Splošno

en: Loading
sl: Nalagam

en: Machine name
sl: Strojno ime
