HTMX Extras (1.0.5) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Display
sv: Visa

en: View type
sv: Typ av vy

en: Page
sv: Sida

en: next
sv: nästa

en: General
sv: Allmän

en: Full
sv: Fullständig

en: Loading
sv: Laddar

en: Pager
sv: Paginerare

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Item ID
sv: Föremålets ID
